O nás

  • O nás

DEK je největším dodavatelem materiálů a služeb pro stavebnictví v České i Slovenské republice.

Jsme lídrem inovací v prodeji stavebních materiálů. Dodáváme služby a materiály pro rezidenční, průmyslovou i inženýrskou výstavbu.

Při výstavbě nových areálů klademe velký důraz na výběr lokalit pro výstavbu, novostavby umísťujeme výhradně v rámci obchodních a průmyslových zón.

Naší snahou je, aby urbanistické řešení vždy reflektovalo konkrétní situaci v místě a minimalizovalo veškeré negativní dopady na okolí areálů, obzvláště obytných zón (vazba budovy a venkovních skladovacích ploch na pozemku, vhodná poloha vjezdu, návrh bariérové zeleně).

Zaměřujeme se na minimalizaci množství odpadu a znečištění během výstavby i následného provozu areálů.

Naše stavby jsou ekonomicky efektivní z hlediska realizace i provozu a jejich kvalitní konstrukční zpracování by mělo zaručit dlouhou dobu životnosti. V maximální míře používáme materiály šetrné k životnímu prostředí a obnovitelné materiály. Používáme moderní systémy technického zařízení budov s cílem zajistit zdravé životní prostředí v interiéru.

Novostavby jsou navrženy jako energeticky úsporné stavby a jsou vytápěny tepelnými čerpadly. Všechny areály by měly uspokojit potřeby svých uživatelů dnes i v budoucnu (kvalita místa, možnost přístavby, jednoduše proveditelné změny v dispozičním řešení dle nových potřeb provozu).